Naprawa okularów

Szlifiernia optyczna to miejsce, gdzie każdy właściciel okularów znajdzie soczewki i oprawki dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Na miejscu zapewniamy nie tylko fachową obsługę, ale też merytoryczne wsparcie na każdym etapie wyboru produktu i co najważniejsze wiele urządzeń i akcesoriów, niezbędnych każdemu okularnikowi.

Naszym olbrzymim atutem jest doświadczenie. Na rynku istniejemy bowiem od ponad czterdziestu lat i przez ten cały czas doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów, jak też możliwości poszczególnych produktów i urządzeń. Wiemy jak selekcjonować oferowane nam poszczególne modele i które z nich warto zaoferować do sprzedaży klientom. Ci są u nas zawsze na pierwszym miejscu. Istotą zakładu jest bowiem dostarczanie produktu finalnego, który będzie satysfakcjonował klienta i stanowić będzie połączenie funkcjonalności oraz estetycznego ładnego wyglądu.

Oprócz oferowania gotowych produktów wykonujemy też przeróbki okularów na miejscu, tak aby były bardziej dostosowane do potrzeb klienta. Możliwa jest też naprawa okularów, zwłaszcza kiedy chodzi o uszkodzenia, które nie są podstawą do reklamacji czy nie zostaną naprawione w dużych sieciowych salonach optycznych. W naszej ofercie znajdą państwo duży wybór opraw okularowych o klasycznych kształtach oraz oprawy z najnowszych kolekcji. Dodatkowo oferujemy bardzo szeroki wybór soczewek jednakowo tych jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych, fotochromowych, a także barwionych. Zajmujemy się też dystrybucją soczewek kontaktowych, jak też wszelkich akcesoriów niezbędnych do ich właściwej pielęgnacji. W naszym salonie klienci znajdą też okulary przeciwsłoneczne posiadające filtry UVA, UVB oraz filtr polaryzacyjny, oraz wszelkie potrzebne akcesoria do konserwacji i przechowywania okularów. Są to między innymi płyny do pielęgnacji, ściereczki z mikrofazy, etui, sznureczki, łańcuszki, czy też nakładki przeciwsłoneczne. Wspólnie dobierzemy okulary najlepiej pasujące do gustu naszego klienta.